2016 жылғы 23 қараша

2016 жылғы 23 қараша. «Семей қаласының №6 гимназиясы» КММ, күн «Мемлекеттік шекараны халықаралық-құқықтық рәсімдеу – мемлекеттік пен егемендіктің маңызды белгісі» тақырыбына арналған сынып сағатымен басталды. Сынып жетекшілері бейнематериалдарды пайдалана отырып оқушылармен бірге тақырыпты талқылады, Қазақстан Республикасының картасымен жұмыс істеуді ұсынды. Негізінен, Қазақстанның өзімен шекаралас елдердің барлығымен достық, сондай-ақ сауда-саттық қарым-қатынас ұстанатынына баса назар аударылды.

img_4367

img_4409

23.11.16. в КГУ «Гимназия №6 г. Семей» день начался с классного часа на тему  «Процесс международно-правового оформления государственных границ как важный признак государственности и суверенитета». Классные руководители с учащимися обсудили тему, привлекли к подготовке видеоматериалы, предложили учащимся работу с картой Республики Казахстан. Основной акцент был сделан на то, что  Казахстан поддерживает как дружеские, так и торговые отношения со всеми государствами, которые граничат с нашей страной.

img_4374

img_4375