«Біз- Елбасымен біргеміз!»

Жылдағы дәстүр бойынша Семей қаласының №6 гимназиясында Тұңғыш Президент күніне арналған «Біз- Елбасымен біргеміз!» атты акция болып өтті.  Акцияға  гимназияның «Жас Ұлан» , «Жас Қыран» ұйымының  үздік оқушылар қатысты. Әр оқушы өзінің елбасына ,Қазақстанхалқына арналған тілектерін жазып аспанға көгілдір шарлар ұшырды. Барлық сыныптарда «Президент –мемлекет тұрақтылығының кепілі!» атты сынып сағаттары болып, қабырға газеттерін жасады.

В гимназии №6 прошла ежегодная общешкольная акция «Мы – за Президента!», посвящённая Дню Первого Президента. В ходе акции лучшие ученики гимназии с 1 по 11 класс, члены ЖасҮлан и Жас Қыран запустили в небо голубые шары  (в цвет государственного флага РК) с пожеланиями Лидеру государства,  а значит и пожеланиями Независимому Казахстану, т.к. Президент – гарант стабильности страны.