Қазанның 12 жұлдызында Тәуелсіздігіміздің 25 жылдығына орай №6 гимназияның  «Мәңгілік Ел» кабинетінде ««Мәңгілік Ел» патриоттық актісі – Қазақстан халықтарының рухани келісімінің негізі» атты дөңгелек үстел өтті.

Мақсаты: «Мәңгілік Ел» идеясының маңызын түсіндіру, патриоттық сезімді нығайту.

Іс-шараға Қазақстан Халқы Ассамблеясының мүшесі, Халықаралық қазақ тілі қоғамының вице-президенті : Шәріпбаев Орал Тоқтарұлы, «Нұр Отан » ұйымының ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі: Төлеуханов Айдос Әбілғазыұлы және №6 гимназияның  директоры Ахметова Майра Ғаббасқызы, тарих пәнінің мұғалімі Даутбаев Рафаель Ролланович, қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының мұғалімдері мен жоғарғы сынып оқушылары қатысты.  Дөңгелек үстелде  «Мәңгілік Ел» патриоттық актісі құжатының жеті қағидасы бойынша сөз қозғалып, келген қонақтар өз ойларымен  бөлісті.  Болып жатқан іс-шараның көркін 4-сынып оқушылары Смагулова Камилла мен Асылбекова Ақбота  өздерніңі «Туған жерім тамаша» атты әндерімен ажарландыра түсті. Ал осы сыныптың басқа оқушыларының мәнерлеп айтқан үш тілдегі өлеңдері, отырған қауымның патриоттық сезімін нығайтуға үлкен септігін тигізді. Дөңгелек үстел жоғары деңгейде өтті.

img_3570 img_3580 img_3583 img_3584 img_3595

12 октября в стенах гимназии №6 г. Семей прошел круглый стол под названием «Патриотический акт «Мәңгілік Ел» — основа духовного согласия народов Казахстана».

Цель  собрания: объяснить присутствующим  значение идеи «Мәңгілік Ел», привить патриотические чувства к Родине.

Гостями этого мероприятия были : Вице – президент международного общества «Қазақ тілі», член Ассамблеи Народов Казахстана  Шәріпбаев О.Т. , член партии «Нұр Отан» Толеуханов А. Ә.

За круглым столом в месте с гостями участвовали директор гимназии №6 Ахметова М.Г. , учитель истории Даутбаев Р.Р., учителя казахского языка и литературы и ученики старших классов.  Велась беседа о значимости идеи «Мәнгілік Ел» .

Разнобразили собрание своими выступлениями ученики 4 класса  гимназии №6, которые на трех языках читали стихи про Родину, также  выступали  ученицы 4 класса Смагулова Камила и Асылбекова Акбота с песней «Туған жерім тамаша».

Круглый стол прошел на высшем уровне. Гости остались довольны.