Ғылым күні 2020 (1-бөлім)

Биыл гимназиямызда дәстүрлі Ғылым күні қашықтықтан өтті. Осындай ерекше жағдайда оқушылар ұсынған ғылыми жобаларының бейнероликтері мен таныстырылымдары мектеп сайтына жүктелді. Ұлы Абайдың «Қашан бір бала ғылым, білімді махаббатпенен көксерлік болса, сонда ғана оның аты адам болады» деген қанатты сөзі Ғылым күнінің ұранына айналғанына да 20 жылдан астам уақыт болды. Жас зерттеушілерге шығармашылық үшін, мұғалімдерге еңбегі мен шабыт үшін, ата-аналарға қолдау көрсеткені үшін көп рақмет! Сіздердің арқаларыңызда бүгін мектебіміздің тамаша дәстүрі жалғасын табуда.

Традиционный День науки в этом году прошел в гимназии дистанционно. На школьном сайте размещены видео и презентации учащихся, которые представили свои научные проекты. Девизом Дня науки уже более 20 лет являются слова великого Абая:” Наукой овладевает лишь тот, кто испытывает жажду познания”. Спасибо юным исследователям за творчество,учителям за труд и вдохновение, родителям за поддержку. Благодаря вам сегодня продолжилась замечательная школьная традиция!

Ядкаров Мансур 3 “В” класс

проект: Стоп! Микробы!   Тема пректа

Мурсалимов Нариман 3 “В” класс

проект: Пантокрин.

Муратбекова Балауса 1 “А”сынып

Жоба: Ұлудың біз білмейтін сырлары.

Суринская Арина 3 “Г” класс

проект:  Тополя, тополя презентация проекта

Енсенов Нұрислам 4 “А” сынып

Жоба: Ою – өрнектер сыры.

Тілеуберді Эмирхан 2 “А” сынып

Жоба: Жарық өткізетін денелер.